KOSGEB Proje Danışmanlığı

KOSGEB Kredi Başvurusu ve Destekleri

F5 Bilişim, KOSGEB Kredi Başvurusu ve Destekleri konusunda sizlere proje danışmanlığı sağlamaktadır.

Hemen başvur
Particle element

F5 Danışmanlık Ne İş Yapar?

Kişiler kendi işlerini kurmak, ilerlemek ve büyütmek için devlet desteğine ihtiyaç duyabilmektedir. Kendisi işini kuran şahıslar, alanında çeşitli başarılı faaliyetler yürütebilmek için maddi desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. KOSGEB, hem küçük ölçekli hem de büyük ölçekli iş sektörlerinde belirli miktara kadar geri ödemeli faizsiz kredi ya da geri ödemesiz hibe vermektedir.

KOSGEB kredi ve hibe desteği kendi bünyesinde farklı politikaları içermektedir ve kişiler iş kurup destek talep ederken bu şartları bilerek başvurularını yapmalıdır. F5 Bilişim ve Danışmanlık ile KOSGEB başvurusu yapmak ücretsizdir ve internet üzerinden hızlı, sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

KOSGEB Kredi ve Hibe Destekleri

F5 Bilişim olarak KOSGEB proje ve destek programları, hizmet verdiğimiz temel alanlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Girişimciliği Geliştirme Destek Programı, İşletme Geliştirme Destek Programı, KOBİGEL gibi hizmetleri sunmaktayız.

Sorularınız mı var?

KOSGEB Kredi Başvurusu ve Destekleri hakkında merak ettiğiniz sorular için

KOSGEB Proje Danışmanlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Proje ve teşvik programlarından zamanında faydalanabilmeniz için profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Bu noktada F5 Bilişim ve Danışmanlık profesyonel ekibi ile ücretsiz bir ön analiz yaparak tüm süreci sizinle birlikte tasarlayıp sonuçlandırmaktadır.

Size özel hazırlanan analiz çalışmamız ile planlarınız için en optimum destek ve teşvikleri sağlayacak stratejiyi belirledikten sonra, tüm süreçte işletmenizin bir iş geliştirme birimi gibi çalışıp en doğru adımları atmanız ve istediğiniz sonucu almanız için uzman ekibimizle sizleri yönlendiriyor olacağız.

F5 Bilişim ve Danışmanlık olarak temel hizmet felsefemiz sürecin başında varılan mutabakat doğrultusunda öncelikle iş ve işlemleri tamamlamak ve sonrasında da başarılı olunması durumunda birlikte kazanmak ve birlikte büyümek üzerine kurguludur.