Particle element
Olmasını istediğiniz gibi!

Web tasarım ile sizi yeni kimliğinizle buluşturuyoruz

Edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle markanız için hayalinizdeki yaklaşım ile hizmet veriyoruz.

İletişime Geç

Neler yapıyoruz?

Sanatçı gözüyle bakıp, profesyonel olarak Web Tasarım üretiyoruz.

Tüm hizmetler
Web Tasarım
Geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.
Hazır İçerik Yönetim Sistemi
Vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimize, hazır WordPress paketleri sunuyoruz.
Yazılım Geliştirme
İstediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.
SEO Uyumlu İçerik
SEO çalışmasıyla web sitenizi arama motorlarına göre optimize ediyoruz.

Neler yaptık?

Referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tümünü gör
Sıkça sorulan sorular

Web tasarım ile ilgili sorunuz mu var?

En çok sorulan sorular ve bu sorulara verdiğimiz yanıtlar aşağıda yer almaktadır. Başka bir sorunuz var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün ve hizmetleri internet ortamında tanıtmak üzere yazılım tasarlamaktır. Belli bir hedef ve prensipler oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir.

Web yazılım ile sitenizde olmasını istediğiniz tüm eklentilerin ve kontrollerin bir arada olması sağlanır. Web yazılım sayesinde gerçekleşen bu durum, kullanıcıların gördüğü ve kullanıcıların göremediği kısım olarak iki aşamaya ayrılmaktadır. Kullanıcıların görebildiği (user interface) aşamada; tarayıcılarla çağırdığı sitenin logosu, web site tasarımını ve sitedeki içeriklerin olduğu bölümdür. Kullanıcıların göremediği aşama ise, web sitesinin beyni olarak adlandırılır. Bu aşamada kullanıcıların web sitesini güvenli, rahat, kolay ve sorunsuz bir şekilde kullanılması amaçlanır. Özellikle, bankacılık, e-ticaret vb. alanların günümüzde yaygın olarak kullanılması, kullanıcı bilgilerinin güvenliği açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu amaçla farklı yazılım çeşitleri ortaya çıkmış ve hayatımıza girmiştir.

Web Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Web Tasarım Fiyatlarımızı sayfamızdan, Teklif Formunu Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Web tasarım hizmetimizi birçok ön araştırmayla temellendirerek yapıyoruz. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel ve kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlıyoruz. Tasarımın tema, ikon, font, vektör, renk, çizgi gibi tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlıyoruz. Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği vardır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumludur.

Web tasarım yaparken kullanıcı alışkanlıkları ve rakip otoriter web sitelerinin çizgilerini doğru analiz edilmeli.